X5200875134CR20 MICRA-EVOQUE
MORELLATO

X5200875134CR20 MICRA-EVOQUE

Шифра на артикл: 24724
Šifra proizvođača: MICRA-EVOQUE
0 МКД
1.100 МКД
1.100 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Ремче
Бренд MORELLATO
Пол Унисекс
Материјал на ремче Кожа
Ширина на ремче 20
Боја на ремче Кафеава
Достапност ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
Ремче 30082
1.300 МКД
Додадено во омилени
Ремче 30079
1.300 МКД
Додадено во омилени
Ремче 30076
1.300 МКД
Додадено во омилени
Ремче 24727
1.950 МКД