X5672D73019CR20
MORELLATO

X5672D73019CR20

Шифра на артикл: 25332
0 МКД
1.390 МКД
1.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Ремче
Бренд MORELLATO
Материјал на ремче Кожа
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, East Gate Mall, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
Ремче 30082
1.300 МКД
Додадено во омилени
Ремче 30077
1.300 МКД
Додадено во омилени
Ремче 30088
1.100 МКД
Додадено во омилени
Ремче 30080
1.300 МКД