X4272B12034CR20 GIORGIONE
MORELLATO

X4272B12034CR20 GIORGIONE

Шифра на артикл: 24727
Šifra proizvođača: GIORGIONE
0 МКД
1.950 МКД
1.950 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Ремче
Бренд MORELLATO
Пол Унисекс
Материјал на ремче Кожа
Ширина на ремче 20
Боја на ремче Кафеава
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Ремче 30082
1.300 МКД
Додадено во омилени
Ремче 30079
1.300 МКД
Додадено во омилени
Ремче 30076
1.300 МКД
Додадено во омилени
Ремче 24724
1.100 МКД