X05480100200099 DIONISIO METALL
MORELLATO

X05480100200099 DIONISIO METALL

Шифра на артикл: 24735
Šifra proizvođača: DIONISIO METALL
0 МКД
2.000 МКД
2.000 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Ремче
Бренд MORELLATO
Пол Унисекс
Материјал на ремче Челик
Ширина на ремче 20
Боја на ремче Сребрена
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Капитол Мол, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Охрид, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
Ремче 30082
1.300 МКД
Додадено во омилени
Ремче 30079
1.300 МКД
Додадено во омилени
Ремче 30076
1.300 МКД
Додадено во омилени
Ремче 24727
1.950 МКД