HSG4634N Loop
HUGO BOSS

HSG4634N Loop

Шифра на артикл: 30530
Šifra proizvođača: Loop
0 МКД
5.090 МКД
5.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Пенкала
Бренд HUGO BOSS
Пол Машки
Материјал на пенкало Гума, Метал
Боја на мастило Сина
Боја на пенкало Сина
Висина на пенкало(mm) 142
Дијаметар на пенкало (mm) 11
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Гостивар, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
5.090 МКД
Додадено во омилени
6.590 МКД
Додадено во омилени
5.790 МКД
Додадено во омилени
5.490 МКД