FSR1544A Prestige
FESTINA

FSR1544A Prestige

Шифра на артикл: 30141
Šifra proizvođača: Prestige
0 МКД
3.590 МКД
3.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Пенкала
Бренд FESTINA
Пол Машки
Материјал на пенкало Алуминиум, Метал, Хром
Боја на мастило Црна
Боја на пенкало Сребрена, Црна
Висина на пенкало(mm) 142
Дијаметар на пенкало (mm) 13
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Гостивар, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
5.090 МКД
Додадено во омилени
6.590 МКД
Додадено во омилени
5.790 МКД
Додадено во омилени
5.490 МКД