PT6538072-1 CYRILL
POLICE

PT6538072-1 CYRILL

Шифра на артикл: 30575
Šifra proizvođača: CYRILL
0 МКД
2.290 МКД
2.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Паричници
Бренд POLICE
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, Diamond Mall, Капитол Мол, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид

Слични производи

Додадено во омилени
Цена 9.090 МКД
Додадено во омилени
Цена 5.290 МКД
Додадено во омилени
Цена 8.290 МКД
Додадено во омилени
Цена 5.790 МКД