HPBKW416A Сет
HUGO BOSS

HPBKW416A Сет

Шифра на артикл: 30159
Šifra proizvođača: Сет
0 МКД
17.490 МКД
17.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Паричници
Бренд HUGO BOSS
Пол Машки
Материјал на пенкало Алуминиум, Метал, Хром
Материјал на приврзок Кожа, Хром
Боја на паричник Црна
Боја на пенкало Црна
Боја на привезок Сребрена, Црна
Висина на пенкало(mm) 137
Дијаметар на пенкало (mm) 13
Димензија на паричник (cm) 11.5 X 9.5
Должина на привезок 30
Материјал на паричник Кожа
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
9.090 МКД
Додадено во омилени
5.290 МКД
Додадено во омилени
8.290 МКД
Додадено во омилени
8.290 МКД