PT128072_6S-9 STEMMA
POLICE

PT128072_6S-9 STEMMA

Шифра на артикл: 27527
Šifra proizvođača: STEMMA
0 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Паричници
Бренд POLICE
Пол Машки
Боја на паричник Окер
Материјал на паричник Кожа
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол, Diamond Mall, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак