PT038121_4-79 CAMOUPACK
POLICE

PT038121_4-79 CAMOUPACK

Шифра на артикл: 27541
Šifra proizvođača: CAMOUPACK
0 МКД
2.690 МКД
2.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Паричници
Бренд POLICE
Пол Машки
Боја на паричник Маскирна
Материјал на паричник Кожа
Достапност Палма Мол, Тетово Центар, Куманово, Охрид

Слични производи

Додадено во омилени
2.890 МКД