JUBR04034JWYG54 AMAMI
GUESS

JUBR04034JWYG54 AMAMI

Шифра на артикл: 31010
Šifra proizvođača: AMAMI
0 МКД
2.790 МКД
2.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд GUESS
Достапност Скопје Сити Мол, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 31154
Цена 3.690 МКД
Додадено во омилени
Прстен 31056
Цена 7.090 МКД
Додадено во омилени
Прстен 31055
Цена 7.090 МКД
Додадено во омилени
Прстен 31011
Цена 2.790 МКД