JBSBS-J829 Seastar
ROSEFIELD

JBSBS-J829 Seastar

Шифра на артикл: 30994
Šifra proizvođača: Seastar
0 МКД
2.390 МКД
2.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд ROSEFIELD
Достапност Diamond Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 31211
Цена 4.690 МКД
Додадено во омилени
Алка 31214
Цена 2.690 МКД
Додадено во омилени
Алка 31213
Цена 2.690 МКД
Додадено во омилени
Алка 31209
Цена 3.390 МКД