2790567 GEOMETRIC
TOMMY HILFIGER

2790567 GEOMETRIC

Шифра на артикл: 30986
Šifra proizvođača: GEOMETRIC
0 МКД
6.290 МКД
6.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Машки
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 190
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Битола - Широк Сокак, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 31135
Цена 5.790 МКД
Додадено во омилени
Алка 30932
Цена 9.690 МКД
Додадено во омилени
Алка 30381
Цена 5.790 МКД
Додадено во омилени
Алка 30069
Цена 2.990 МКД