SKJ1676998 LINJE MODERN
SKAGEN

SKJ1676998 LINJE MODERN

Шифра на артикл: 30963
Šifra proizvođača: LINJE MODERN
0 МКД
3.990 МКД
3.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 460+50
Боја на накит Златна, Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
Цена 7.290 МКД
Додадено во омилени
Цена 8.490 МКД
Додадено во омилени
Цена 9.890 МКД
Додадено во омилени
Цена 8.790 МКД