EGS3118710 SENTIMENTAL
EMPORIO ARMANI

EGS3118710 SENTIMENTAL

Шифра на артикл: 30936
Šifra proizvođača: SENTIMENTAL
0 МКД
7.790 МКД
7.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Материјал на накит Бисер, Кварцен камен, Метал, Циркони
Должина на накит (mm) 160+30
Боја на накит Бела, Златна, Розева
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall