MKJ835500040 PREMIUM
MICHAEL KORS

MKJ835500040 PREMIUM

Шифра на артикл: 30959
Šifra proizvođača: PREMIUM
0 МКД
22.890 МКД
22.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд MICHAEL KORS
Пол Женски
Материјал на накит 14К Злато, Метал
Должина на накит (mm) 400
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Цена 5.790 МКД
Додадено во омилени
Цена 17.290 МКД
Додадено во омилени
Цена 6.190 МКД
Додадено во омилени
Цена 5.590 МКД