MKJ835600040 PREMIUM
MICHAEL KORS

MKJ835600040 PREMIUM

Шифра на артикл: 30423
Šifra proizvođača: PREMIUM
0 МКД
14.390 МКД
14.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд MICHAEL KORS
Пол Женски
Материјал на накит 14К Злато, Метал
Должина на накит (mm) 405
Боја на накит Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Цена 1.890 МКД
Додадено во омилени
Цена 1.290 МКД
Додадено во омилени
Цена 1.290 МКД
Додадено во омилени
Цена 5.790 МКД