JF04677040 506 SADIE
FOSSIL

JF04677040 506 SADIE

Шифра на артикл: 30939
Šifra proizvođača: SADIE
0 МКД
4.390 МКД
4.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Дијаметар на прстен (mm) 17,5
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 31154
Цена 3.690 МКД
Додадено во омилени
Прстен 30952
Цена 3.790 МКД
Додадено во омилени
Прстен 30951
Цена 3.790 МКД
Додадено во омилени
Прстен 30937
Цена 5.090 МКД