EGS3094040 TREND
EMPORIO ARMANI

EGS3094040 TREND

Шифра на артикл: 30933
Šifra proizvođača: TREND
0 МКД
9.090 МКД
9.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 175+20
Боја на накит Сива, Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 30208
Цена 3.390 МКД
Додадено во омилени
Алка 30209
Цена 3.390 МКД