JF04592998 506 HARLOW
FOSSIL

JF04592998 506 HARLOW

Шифра на артикл: 30937
Šifra proizvođača: HARLOW
0 МКД
5.090 МКД
5.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Дијаметар на прстен (mm) 17,5
Боја на накит Златна, Сребрена
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 28858
4.290 МКД
Додадено во омилени
Прстен 26500
2.694 МКД
Заштеда 40%
4.490 МКД
Додадено во омилени
Прстен 26499
3.990 МКД
Додадено во омилени
Прстен 26498
2.214 МКД
Заштеда 40%
3.690 МКД