ESBR24118LYG Ocean Vibes
ESPRIT

ESBR24118LYG Ocean Vibes

Шифра на артикл: 30781
Šifra proizvođača: Ocean Vibes
0 МКД
3.090 МКД
3.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд ESPRIT
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 170+33
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 31187
Цена 7.290 МКД
Додадено во омилени
Алка 31137
Цена 8.690 МКД
Додадено во омилени
Алка 31041
Цена 3.390 МКД
Додадено во омилени
Алка 31043
Цена 2.990 МКД