SAIW202 TESORI
MORELLATO

SAIW202 TESORI

Шифра на артикл: 30788
Šifra proizvođača: TESORI
0 МКД
5.490 МКД
5.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Материјал на накит Сребро, Циркони
Должина на накит (mm) 160+25
Боја на накит Жолта, Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Капитол Мол, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 30786
Цена 4.290 МКД