LPS05AWV37 SILVER
LA PETITE STORY

LPS05AWV37 SILVER

Шифра на артикл: 30810
Šifra proizvođača: SILVER
0 МКД
3.390 МКД
3.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд LA PETITE STORY
Пол Женски
Материјал на накит Сребро, Циркони
Должина на накит (mm) 160+25
Боја на накит Сребрена, Црвена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди