SE-C247F Flower
JACQUES LEMANS

SE-C247F Flower

Шифра на артикл: 30706
Šifra proizvođača: Flower
0 МКД
6.690 МКД
6.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд JACQUES LEMANS
Пол Женски
Материјал на накит Бисер, Сребро, Циркони
Должина на накит (mm) 410
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Секојдневен
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Цена 3.390 МКД
Додадено во омилени
Цена 3.590 МКД
Додадено во омилени
Цена 3.790 МКД
Додадено во омилени
Цена 6.590 МКД