SKJ0736040 AGNETHE
SKAGEN

SKJ0736040 AGNETHE

Шифра на артикл: 30693
Šifra proizvođača: AGNETHE
0 МКД
3.290 МКД
3.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Бисер, Челик
Должина на накит (mm) 15
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 31198
Цена 4.390 МКД
Додадено во омилени
Обетки 31195
Цена 5.090 МКД
Додадено во омилени
Обетки 31161
Цена 3.090 МКД
Додадено во омилени
Обетки 31163
Цена 3.090 МКД