SKJ0836040 LINJE MODERN
SKAGEN

SKJ0836040 LINJE MODERN

Шифра на артикл: 30696
Šifra proizvođača: LINJE MODERN
0 МКД
3.290 МКД
3.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд SKAGEN
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 7
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Капитол Мол, Тетово Центар, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 31198
Цена 4.390 МКД
Додадено во омилени
Обетки 31195
Цена 5.090 МКД
Додадено во омилени
Обетки 31161
Цена 3.090 МКД
Додадено во омилени
Обетки 31163
Цена 3.090 МКД