MKJ828700040 PREMIUM
MICHAEL KORS

MKJ828700040 PREMIUM

Шифра на артикл: 30691
Šifra proizvođača: PREMIUM
0 МКД
7.190 МКД
7.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд MICHAEL KORS
Пол Женски
Материјал на накит Метал
Должина на накит (mm) 170
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 30797
Цена 7.390 МКД
Додадено во омилени
Алка 30796
Цена 7.390 МКД
Додадено во омилени
Алка 30795
Цена 7.390 МКД
Додадено во омилени
Алка 30493
Цена 8.890 МКД