2780898 METALLIC ORBS
TOMMY HILFIGER

2780898 METALLIC ORBS

Шифра на артикл: 30634
Šifra proizvođača: METALLIC ORBS
0 МКД
5.590 МКД
5.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 450+50
Боја на накит Роуз Голд
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Цена 5.290 МКД
Додадено во омилени
Цена 1.890 МКД
Додадено во омилени
Цена 3.990 МКД
Додадено во омилени
Цена 7.990 МКД