35000615C REFINE
CALVIN KLEIN

35000615C REFINE

Шифра на артикл: 30645
Šifra proizvođača: REFINE
0 МКД
6.590 МКД
6.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд CALVIN KLEIN
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Дијаметар на прстен (mm) 17
Боја на накит Златна, Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Палма Мол, East Gate Mall, Гостивар

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 30646
6.590 МКД
Додадено во омилени
Прстен 28858
4.290 МКД
Додадено во омилени
Прстен 28624
7.290 МКД
Додадено во омилени
Прстен 27920
3.954 МКД
Заштеда 40%
6.590 МКД