2780899 METALLIC ORBS
TOMMY HILFIGER

2780899 METALLIC ORBS

Шифра на артикл: 30637
Šifra proizvođača: METALLIC ORBS
0 МКД
5.590 МКД
5.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 160+30
Боја на накит Роуз Голд
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 31120
Цена 4.890 МКД
Додадено во омилени
Алка 30593
Цена 1.890 МКД
Додадено во омилени
Алка 29888
Цена 5.290 МКД
Додадено во омилени
Алка 28885
Цена 2.490 МКД