LS2230-2/2 URBAN WOMAN
LOTUS

LS2230-2/2 URBAN WOMAN

Шифра на артикл: 30601
Šifra proizvođača: URBAN WOMAN
0 МКД
1.590 МКД
1.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд LOTUS
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 220
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Поинт Ретаил Парк, Diamond Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 31041
Цена 3.390 МКД
Додадено во омилени
Алка 31043
Цена 2.990 МКД
Додадено во омилени
Алка 31042
Цена 2.790 МКД
Додадено во омилени
Алка 30954
Цена 4.390 МКД