LS2230-2/1 URBAN WOMAN
LOTUS

LS2230-2/1 URBAN WOMAN

Шифра на артикл: 30302
Šifra proizvođača: URBAN WOMAN
0 МКД
1.290 МКД
1.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд LOTUS
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 220
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Diamond Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 31054
Цена 10.290 МКД
Додадено во омилени
Алка 30988
Цена 6.990 МКД
Додадено во омилени
Алка 30698
Цена 5.290 МКД
Додадено во омилени
Алка 30602
Цена 2.490 МКД