LS1829-2/5 MEN IN BLACK
LOTUS

LS1829-2/5 MEN IN BLACK

Шифра на артикл: 30588
Šifra proizvođača: MEN IN BLACK
0 МКД
1.890 МКД
1.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд LOTUS
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 230
Боја на накит Сребрена, Тегет
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Палма Мол, Гостивар, Куманово, Охрид

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 31214
Цена 2.690 МКД
Додадено во омилени
Алка 31209
Цена 3.390 МКД
Додадено во омилени
Алка 30541
Цена 6.290 МКД
Додадено во омилени
Алка 30539
Цена 4.890 МКД