LS2222-2/1 MEN IN BLACK
LOTUS

LS2222-2/1 MEN IN BLACK

Шифра на артикл: 27379
Šifra proizvođača: MEN IN BLACK
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд LOTUS
Пол Машки
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 205
Боја на накит Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 30985
4.890 МКД
Додадено во омилени
Алка 30982
2.790 МКД
Додадено во омилени
Алка 30983
3.490 МКД
Додадено во омилени
Алка 30987
6.290 МКД