LS1119-2/2 MEN BASIC
LOTUS

LS1119-2/2 MEN BASIC

Шифра на артикл: 30585
Šifra proizvođača: MEN BASIC
0 МКД
1.890 МКД
1.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд LOTUS
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 190
Боја на накит Сребрена, Црвена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Палма Мол, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 26993
Цена 2.790 МКД
Додадено во омилени
Алка 24494
Цена 4.890 МКД