CIJLE0009802 GAETANA
CERRUTI 1881

CIJLE0009802 GAETANA

Шифра на артикл: 30546
Šifra proizvođača: GAETANA
0 МКД
4.890 МКД
4.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд CERRUTI 1881
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 16
Боја на накит Зелена, Златна
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 29781
Цена 7.690 МКД
Додадено во омилени
Обетки 28369
Цена 2.590 МКД
Додадено во омилени
Обетки 28368
Цена 2.590 МКД
Додадено во омилени
Обетки 27987
Цена 2.990 МКД