CIAGB0011301 VENEZIO
CERRUTI 1881

CIAGB0011301 VENEZIO

Шифра на артикл: 30539
Šifra proizvođača: VENEZIO
0 МКД
4.890 МКД
4.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд CERRUTI 1881
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 180+20
Боја на накит Сребрена, Тегет, Црна
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 30541
6.290 МКД
Додадено во омилени
Алка 30543
5.590 МКД
Додадено во омилени
Алка 29315
3.490 МКД
Заштеда 36%
5.490 МКД
Додадено во омилени
Алка 23042
2.574 МКД
Заштеда 40%
4.290 МКД