CIJLB0009802 GAETANA
CERRUTI 1881

CIJLB0009802 GAETANA

Шифра на артикл: 30547
Šifra proizvođača: GAETANA
0 МКД
5.590 МКД
5.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд CERRUTI 1881
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 170+33
Боја на накит Зелена, Златна
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 30782
2.490 МКД
Додадено во омилени
Алка 30449
3.390 МКД
Додадено во омилени
Алка 29830
3.690 МКД
Додадено во омилени
Алка 29779
7.090 МКД