J19AUV48 INFINITY LOVE
J19AUV48 INFINITY LOVE
J19AUV48 INFINITY LOVE
J19AUV48 INFINITY LOVE
CHIARA FERRAGNI

J19AUV48 INFINITY LOVE

Шифра на артикл: 30493
Šifra proizvođača: INFINITY LOVE
0 МКД
8.890 МКД
8.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд CHIARA FERRAGNI
Пол Женски
Материјал на накит Метал, Циркони
Должина на накит (mm) 160+20
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 30797
Цена 7.390 МКД
Додадено во омилени
Алка 30796
Цена 7.390 МКД
Додадено во омилени
Алка 30795
Цена 7.390 МКД
Додадено во омилени
Алка 30484
Цена 3.390 МКД