J19AWJ20 EMERALD
J19AWJ20 EMERALD
J19AWJ20 EMERALD
J19AWJ20 EMERALD
CHIARA FERRAGNI

J19AWJ20 EMERALD

Шифра на артикл: 30501
Šifra proizvođača: EMERALD
0 МКД
4.890 МКД
4.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд CHIARA FERRAGNI
Пол Женски
Материјал на накит Метал, Содалитен камен
Должина на накит (mm) 160+30
Боја на накит Зелена, Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall