SCZ1348 DROPS
MORELLATO

SCZ1348 DROPS

Шифра на артикл: 30484
Šifra proizvođača: DROPS
0 МКД
3.390 МКД
3.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Материјал на накит Метал, Циркони
Должина на накит (mm) 160+30
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Diamond Mall, East Gate Mall, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 30797
7.390 МКД
Додадено во омилени
Алка 30796
7.390 МКД
Додадено во омилени
Алка 30795
7.390 МКД
Додадено во омилени
Алка 30493
8.890 МКД