J19AUV29 INFINITY LOVE
J19AUV29 INFINITY LOVE
J19AUV29 INFINITY LOVE
J19AUV29 INFINITY LOVE
J19AUV29 INFINITY LOVE
J19AUV29 INFINITY LOVE
CHIARA FERRAGNI

J19AUV29 INFINITY LOVE

Шифра на артикл: 30490
Šifra proizvođača: INFINITY LOVE
0 МКД
7.490 МКД
7.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд CHIARA FERRAGNI
Пол Женски
Материјал на накит Метал, Циркони
Должина на накит (mm) 41
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 31161
Цена 3.090 МКД
Додадено во омилени
Обетки 31163
Цена 3.090 МКД
Додадено во омилени
Обетки 31158
Цена 4.290 МКД
Додадено во омилени
Обетки 30970
Цена 5.290 МКД