J19AXP12 BOLD
J19AXP12 BOLD
J19AXP12 BOLD
J19AXP12 BOLD
CHIARA FERRAGNI

J19AXP12 BOLD

Шифра на артикл: 30503
Šifra proizvođača: BOLD
0 МКД
4.290 МКД
4.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд CHIARA FERRAGNI
Пол Женски
Материјал на накит Метал
Должина на накит (mm) 14
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 31044
Цена 2.390 МКД
Додадено во омилени
Обетки 30947
Цена 3.790 МКД
Додадено во омилени
Обетки 30966
Цена 5.890 МКД
Додадено во омилени
Обетки 30778
Цена 4.290 МКД