LPS05ARR65 LUX
LA PETITE STORY

LPS05ARR65 LUX

Шифра на артикл: 30507
Šifra proizvođača: LUX
0 МКД
1.390 МКД
1.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд LA PETITE STORY
Пол Женски
Материјал на накит Метал, Циркони
Дијаметар на алка (mm) 60
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Капитол Мол, Охрид

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 30797
7.390 МКД
Додадено во омилени
Алка 30796
7.390 МКД
Додадено во омилени
Алка 30795
7.390 МКД
Додадено во омилени
Алка 30493
8.890 МКД