MKJ835700710 PREMIUM
MICHAEL KORS

MKJ835700710 PREMIUM

Шифра на артикл: 30424
Šifra proizvođača: PREMIUM
0 МКД
11.090 МКД
11.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд MICHAEL KORS
Пол Женски
Материјал на накит 14К Злато, Метал
Должина на накит (mm) 200
Боја на накит Златна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 30690
Цена 16.390 МКД
Додадено во омилени
Алка 28413
Цена 9.090 МКД
Додадено во омилени
Алка 28057
Цена 7.190 МКД
Додадено во омилени
Алка 26746
Цена 13.090 МКД