AXG0107040 LOGO
ARMANI EXCHANGE

AXG0107040 LOGO

Шифра на артикл: 30426
Šifra proizvođača: LOGO
0 МКД
3.690 МКД
3.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Материјал на накит Кожа
Должина на накит (mm) 250
Боја на накит Црна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, East Gate Mall, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 30983
Цена 3.490 МКД
Додадено во омилени
Алка 30537
Цена 5.590 МКД
Додадено во омилени
Алка 30542
Цена 5.590 МКД
Додадено во омилени
Алка 30541
Цена 6.290 МКД