AXG0108040 LOGO
ARMANI EXCHANGE

AXG0108040 LOGO

Шифра на артикл: 30427
Šifra proizvođača: LOGO
0 МКД
3.690 МКД
3.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Материјал на накит Кожа
Должина на накит (mm) 250
Боја на накит Крем
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Битола - Широк Сокак