JUBN04229JWYGBLT/U FLASHING LIGHTS
GUESS

JUBN04229JWYGBLT/U FLASHING LIGHTS

Шифра на артикл: 30454
Šifra proizvođača: FLASHING LIGHTS
0 МКД
8.990 МКД
8.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд GUESS
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 380
Боја на накит Златна, Сина
Стил Елегантен, Тренди
Достапност East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Цена 5.290 МКД
Додадено во омилени
Цена 2.990 МКД