JF04655710 508 HARLOW
FOSSIL

JF04655710 508 HARLOW

Шифра на артикл: 30417
Šifra proizvođača: HARLOW
0 МКД
3.790 МКД
3.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Вид на механизам Кварцен
Дијаметар на прстен (mm) 18
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Секојдневен
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 31177
Цена 5.090 МКД
Додадено во омилени
Прстен 31181
Цена 5.090 МКД
Додадено во омилени
Прстен 31182
Цена 5.090 МКД
Додадено во омилени
Прстен 31178
Цена 5.090 МКД