JEDCG-J713 Duo Chain
ROSEFIELD

JEDCG-J713 Duo Chain

Шифра на артикл: 30393
Šifra proizvođača: Duo Chain
0 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд ROSEFIELD
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 49
Боја на накит Златна, Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 30315
Цена 5.790 МКД
Додадено во омилени
Обетки 29058
Цена 2.590 МКД
Додадено во омилени
Обетки 28517
Цена 2.990 МКД
Додадено во омилени
Обетки 27413
Цена 1.690 МКД